Moda na stare gry | stare-gry | e-blogi.pl
stare-gry
Moda na stare gry 2011-08-17

Na pewno z sentymentem powracasz do starych czasów i wspominasz stare gry, które kiedyś dawały wiele radości. Absolutnie nie przypominały dzisiejszych hitów, nie miały wypasionej oprawy wizualnej, ani jakiś szczególnych dialogów, a często wcale ich nie miały. Pomimo tego znakomicie potrafiły przyciągnąć nas na kilkadziesiąt dni rozrywki i co najważniejsze z pewnością bawiły i niekiedy nawet uczyły logicznego myślenia.
Czy teraźniejsze przeboje, są grywalniejsze niż stare gry? Należy przyznać że, z pewnością tak, gdyż kiedyś, jak już zaznaczyłem nie było ani takiej grafiki, ani tych wszystkich bajerów do których teraz posiadamy dostęp przy najnowszych tytułach w przemyśle gier komputerowych i konsolowych. Stare gry oferowały nam przede wszystkim świetną grywalność jak np. Contra i mimo, że dzisiaj powracamy do nich, jednak nie jest to, to samo co obecne przeboje.
Bez względu na to i tak odnajdą się gracze, którzy nie umieją docenić tego, co mamy i nieustannie mówią, że kiedyś gry były grywalniejsze, a te dzisiejsze to nuda. Trzeba zrozumieć, że technika poszła do przodu i obecnie nie spotkamy już gry, z krajobrazami, które zbudowane były z dziesięciu pikseli.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]