Remake'i starych gier | stare-gry | e-blogi.pl
stare-gry
Remake'i starych gier 2011-08-17

Ostatnimi czasy jesteśmy świadkami remake’ów przygód Lary Croft, czyli dziewczyny znanej ze znakomitej serii Tomb Rider, która teraz otrzymuje drugą młodość, w erze nowoczesnej techniki.
Czy jednak stare gry z Larą nie były lepsze? O ile bierzemy pod uwagę debiutancką część, która zdecydowanie zrewolucjonizowała sektor gier w dawnych latach, to faktycznie należy powiedzieć, że nowe Tomb Rider-y, aż takich przełomów nie przynoszą.


Można uznać, że każda następna część po debiutanckim Tomb Rider, była niestety gorsza. Niby trzymała grywalność z części pierwszej, ale to nie było ciągle to samo.
W końcu pojawiło się studio, które zadecydowało nadać cyklowi nowy i oryginalny wygląd, tak też utworzona została Legenda, bo tak była zatytułowana tę część perypetii Lary. To właśnie ona sprawiła, że nastąpił gigantyczny szał i stare gry z panią Croft odeszły w zapomnienie, a rządzą nowoczesne przygody, których już wiele było od czasu wydania Tomb Raider Legenda, wszystkie udane i przyciągające uwagę graczy tejże serii. czasem jednak warto pomyśleć o kwstiach prawnych związanych np. z rozwodem dobry adwokat łódź rozwód


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]